Генеральне консульство України в Сан-Франциско

, Київ 01:37

Оформлення паспорта

Генеральне консульство України в Сан-Франциско приймає заяви на оформлення закордонного паспорта громадянам України, що постійно проживають, або тимчасово перебувають на території консульського округу установи, а саме в штатах:

Idaho, Arizona, Wyoming, Washington, Hawaii, California, Colorado, Montana, Nevada, New-Mexico, Oregon, Utah.

Заявки на оформлення закордонного паспорта подаються виключно особисто в приміщенні Генерального консульства України в Сан-Франциско.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ЗАЯВНИКІВ З ПАСПОРТНОГО НАПРЯМУ

Щоденно у будні дні (окрім святкових днів), без попереднього запису, в порядку живої черги:

 • ПОНЕДІЛОК, ВІВТОРОК, ЧЕТВЕР, П'ЯТНИЦЯ:

          09:00 - 13:00

 • СЕРЕДА:

          13:00 - 16:45

ТИП ОФОРМЛЮВАНОГО ПАСПОРТА

Генеральне консульство України в Сан-Франциско приймає заяви на оформлення та видає паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм - біометричний паспорт.

Строк дії оформлюваного паспорта:

 • 10 років - для осіб, які досягли 16-річного віку.
 • 4 роки - для осіб, які не досягли 16-річного віку.

УВАГА! ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

 1. Внесення даних про дітей до паспортів батьків неможливе. Кожному громадянину, незалежно від віку, можна оформити окремий закордонний паспорт.
 2. Продовження терміну дії паспорта неможливе.
 3. Присутність громадянина, у Генеральному консульстві України в Сан-Франциско, віком до 12 років, під час подання документів на оформлення паспорта для цього громадянина, не вимагається. Проте обов'язкова присутність у Генеральному консульстві України в Сан-Франциско обох батьків цього громадянина, або одного з батьків - за умови наявності заяви другого з батьків (якщо має громадянство України), про згоду на оформлення паспорта дитині.
 4. Присутність громадянина, у Генеральному консульстві України в Сан-Франциско, віком старше 12 років, під час подання документів на оформлення паспорта для цього громадянина, обов'язкова. Якщо подається заява на оформлення паспорта громадянину молодше 16 років, також обов'язкова присутність у Генеральному консульстві України в Сан-Франциско обох батьків цього громадянина, або одного з батьків - за умови наявності заяви другого з батьків (якщо має громадянство України), про згоду на оформлення паспорта дитині.
 5. Генеральне консульство України в Сан-Франциско не виконує жодних дій відносно паспорта громадянина України (внутрішній паспорт). Щодо цих дій рекомендуємо звертатись до Державної міграційної служби України.
 6. Особам, які не досягли 16-річного віку, паспорт оформляється на підставі заяви-анкети одного з батьків (якщо батьки не перебувають у шлюбі – на підставі заяви-анкети того з батьків, з ким проживає дитина) або інших законних представників. Заява від другого з батьків не вимагається, якщо він є іноземцем або особою без громадянства.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА

1. ЗАЯВА

2. ФОТО

 • Подається одна кольорова фотокартка розміром 3,5 х 4,5 сантиметра лише у разі оформлення паспорта особі, що не досягла 12-річного віку.
 • Фотографування громадян, які досягли 12-річного віку, здійснюється безпосередньо у приміщенні ГКУ в Сан-Франциско, додаткова плата при цьому не стягується.

3. ПАСПОРТ що підлягає обміну

 • У разі відсутності паспорта по причині втрати, або викраданенняподається:

Police report - протокол поліції, що підтверджує факт звернення заявника з приводу втрати, або викрадення паспорта.

 • У разі відсутності паспорта, по причині оформлення паспорта вперше для особи не досягла 16-річного віку, подається:

1) Свідоцтво про народження. Документ про реєстрацію народження, виданий компетентним органом США, подається засвідченим штампом «Apostille» та з перекладом українською мовою (нотаріально засвідчений переклад). 

2) Довідка про набуття громадянтсва України, якщо особо народжена закордоном (в США, тощо).

3) Нотаріально засвідчена заява другого з батьків (якщо має громадянство України), про згоду на оформлення паспорта дитині (у разі відсутності другого з батьків під час подання документів).

УВАГА! Заяву можна завантажити ТУТ.

У разі оформлення паспорта для виїзду за кордон особі, що не досягла шістнадцятирічного віку та проживає з одним із батьків, подається оригінал або засвідчена в установленому порядку копія одного з таких документів:

  • свідоцтво про смерть другого з батьків;
  • рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;
  • рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;
  • рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
  • документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання дитини разом з одним із батьків, який подає заяву-анкету;
  • оригінал витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України.

4. ВІЗА, "GREEN CARD"

Або інший документ, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування громадянина України за кордоном ("green card", діюча віза, форма І-94, довідка з місця роботи, договір про оренду помешкання, довідка про наявність відкритого рахунку в банку тощо (термін та мета перебування за кордоном не мають значення));

5. У РАЗІ ЗМІНИ ПРІЗВИЩА ЧИ ІМЕНІ ОСОБИ

Та необхідності оформлення паспорта на нове прізвище чи ім’я, додатково подається свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, свідоцтво про переміну імені чи відповідне рішення суду. Документ, виданий компетентним органом США, має бути відповідним чином засвідчений штампом «Apostille» та перекладений українською мовою (нотаріально засвідчений переклад).

ВАЖЛИВО! Слід пам’ятати, що для осіб, які тимчасово перебувають за кордоном (не оформили дозволу компетентних органів України на постійне проживання за кордоном, та не мають у закордонному паспорті штампу "Постійне проживання"), обмін паспорта у випадку зміни прізвища чи імені здійснюється лише у разі, якщо до внутрішнього паспорта (паспорт громадянина України) внесено такі зміни. З питань внесення змін до внутрішніх паспортів слід звертатися до органів Державної міграційної служби України.

6.ОПЛАТА КОНСУЛЬСЬКОГО ЗБОРУ

Сплачується виключно у вигляді "Money Order" (Payable to the Consulate General of Ukraine in San Francisco), та складає:

$20 - за оформлення паспорта громадянам України, які не досягли 16-річного віку

$100 - за оформлення паспорта вперше громадянам України, які досягли 16-річного віку (набуття особою громадянства України, замість проїзного документа дитини, або якщо дані дитини були внесені в паспорти батьків)

$160 - за оформлення паспорта повторно громадянам України, які досягли 16-річного віку

$180 - за оформлення паспорта громадянам України у зв'язку із втратою або викраденням попереднього паспорта, особам які досягли 16-річного віку

УВАГА! Готівка, кредитні картки, чеки, банківські перекази не приймаються.

СТРОК ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА

Строк оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (без урахування строків доставки готового паспорта до ГКУ в Сан-Франциско) складає до трьох місяців з моменту оформлення заяви-анкети у ГКУ в Сан-Франциско.

ДО ВІДОМА! Якщо Ви маєте бажання пришвидшити доставку, то Ви можете за власний кошт замовити персональну доставку Вашого паспорта до Генерального консульства України в Сан-Франциско службою FedEx. Для цього перейдіть на це посилання.

Про готовність паспорта для отримання, заявнику буде повідомлено на електронну пошту, вказану під час подачі заяви на оформлення паспорта. Якщо Ви не вказали, або хочете змінити електронну пошту, будь ласка перейдіть на це посилання.

ПРОЦЕДУРА ОТРИМАННЯ ПАСПОРТА

Паспорт видається у приміщенні Генерального консульства в Сан-Франциско виключно особисто заявникові.

Паспорт особи, молодше 16 років, може отримати один із батьків (усиновлювачів) цієї особи, за умови пред'явлення паспорта, або іншого документу посвідчення особи отримувача.


Генеральне Консульство України в Нью-Йорку (США)
Керівник: Голубов Олексій Іванович
Генеральний консул
Адреса: 240 East 49th Street, New York, NY 10017. Переглянути на мапі
Телефон: +1(212)371 6965; +1(212)371 5690. Телефон гарячої лінії (телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України) +1 (917) 325 1444.
Факс: 00 1 (212) 371 5547
Ел. пошта: gc_usn@mfa.gov.ua
Веб-сайт: http://ny.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Графік прийому відвідувачів (окрім вихідних та святкових днів)

Прийом громадян із паспортних питань (за попереднім електронним записом на сторінці: www.nypassport.net):

понеділок: 09:00 – 12:00

                 14:00 – 17:00

середа: 09:00 - 12:00;

            14:00 – 17:00

Видача оформлених паспортів (без попереднього запису, в порядку живої черги):

понеділок: 12:00 – 13:00

середа: 12:00 – 13:00

Прийом громадян з інших питань (питання нотаріату, громадянства, витребування документів, візові питання та інші окрім паспортних):

вівторок, четвер, п'ятниця : 09:00 – 12:00

 

Обідня перерва: 13:00 – 14:00

Вихідні дні: субота, неділя

Межі консульського округу:

Вермонт, Коннектикут, Массачусетс, Мейн,
Нью-Гемпшир, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Пенсильванія
Роуд Айленд

Примітки:

У неприйомний час консульська допомога надається у таких випадках: техногенні катастрофи, природні катаклізми, теракти, масові заворушення, поранення/загибель громадян України, інші випадки, які загрожують життю чи здоров'ю наших співвітчизників.


Генеральне консульство України в Сан-Франциско (США)
Керівник: Альошин Сергій Володимирович
Генеральний консул України в Сан-Франциско
Адреса: 530 Bush Street, Suite 402, San Francisco, California, USA, 94108. Переглянути на мапі
Телефон: + 1 (415) 398 02 40, +1(415) 398 51 21; "Гаряча лінія" Генконсульства України в Сан-Франциско (прохання телефонувати виключно у разі загрози життю чи загибелі громадян України): +1(415) 690 0460
Факс: (00 1415) 398 50 39
Ел. пошта: gc_uss@mfa.gov.ua
Веб-сайт: http://san-francisco.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Прийом громадян України:

Понеділок, вівторок, четвер, п'ятниця:  

9:00 - 12.45

Середа: 13:00- 16.45 (починаючи з 5 січня 2015 року)

 

Години роботи: 08:00 – 17:00

Обідня перерва: 13:00 – 14:00

Вихідні дні: субота, неділя

 

Межі консульського округу:

Айдахо, Аризона, Вайомінг, Вашингтон, Гаваї
Каліфорнія, Колорадо, Монтана, Невада
Нью-Мексико, Орегон, Юта

Примітки:

Прийом відвідувачів та видача документів здійснюється щоденно у прийомні години без попереднього запису, крім вихідних та святкових днів.

У неробочий та неприйомний час, у вихідні та святкові дні прийом громадян України проводиться в ектрених випадках: техногенні катастрофи, природні катаклізми, теракти, масові заворушення, ДТП, смерть, арешт, інші випадки, які загрожують життю чи здоров'ю наших співвітчизників.


Генеральне консульство України в Чикаго (США)
Керівник: Герасько Лариса Анатоліївна
Генеральний консул
Адреса: 10 East Huron St., Chicago, IL 60611. Переглянути на мапі
Телефон: +1 (312) 642 43 88. Телефон гарячої лінії (виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України) +1 (312) 536 94 18
Факс: +1 (312) 642 43 85
Ел. пошта: gc_usc@mfa.gov.ua
Веб-сайт: http://chicago.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Графік прийому громадян: понеділок (14:00 - 17:00), вівторок, четвер, п'ятниця (9:00 – 12:00), середа 14:00 - 16:30

Години роботи: 08:00 – 17:00

Обідня перерва: 12:30 – 13:30

Вихідні дні: субота, неділя

 

Межі консульського округу:

Айова, Вісконсин, Іллінойс, Індіана, Канзас,
Міннесота, Мічиган, Небраска, Південна Дакота та Північна Дакота

Примітки:

У неприйомний час консульська допомога надається у таких випадках: техногенні катастрофи, природні катаклізми, теракти, масові заворушення, поранення/загибель громадян України, інші випадки, які загрожують життю чи здоров'ю наших співвітчизників.

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ:

З  1 липня 2016 року прийом документів саме на ОФОРМЛЕННЯ НОВИХ ПАСПОРТІВ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН буде проводитись ВИКЛЮЧНО по понеділках (14:00-17:00), четвергах та п’ятницях (09:00-12:00). ВИДАЧА НОВИХ ПАСПОРТІВ буде проводитись ВИКЛЮЧНО по вівторках (9:00-12:00) та середах (14:00-16:30). При цьому усі інші консульські дії (нотаріальні дії, візові питання, консульський облік, питання громадянства тощо) будуть вчинятися за звичайним графіком: понеділок (14:00 - 17:00), вівторок, четвер, п'ятниця (9:00 – 12:00), середа (14:00 - 16:30).

З переліком нових оформлених паспортів можливо ознайомитися за посиланням:

http://chicago.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/services/passport/Issued+passports