Генеральне консульство України в Сан-Франциско

, Київ 02:12

31 травня – 01 червня 2017 року консул Генерального консульства України в Сан-Франциско Олександр Кротенко взяв участь у 92-му Щорічному зібранні іноземних консульських посадових осіб, акредитованих в штаті Каліфорнія

21 червня 2017, 00:11

31 травня – 01 червня 2017 року консул Генерального консульства України в Сан-Франциско О.Кротенко взяв участь у 92-му Щорічному зібранні іноземних консульських посадових осіб, акредитованих в штаті Каліфорнія, яке відбулося в м. Сакраменто. Цей захід відвідали консульські співробітники з близько 50 держав, керівництво штату (губернатор Каліфорнії), торговельних палат США та Каліфорнії, а також представники провідних ділових кіл (Boeing Capital, Siemens Industry, AT&T, Blue Diamond Growers, DLA Piper, Pacer Technology), банківських установ (River City Bank, Golden 1 Credit Union) та науково-дослідних закладів штату (Університет південної Каліфорнії, Державний університет Сакраменто).

У рамках Щорічного зібрання Торговельна палата Каліфорнії та Світовий торговельний центр Північної Каліфорнії провели низку важливих заходів.

Зокрема, 31 травня ц.р. відбувся Міжнародний форум, під час якого доповідачі наголосили на важливості Угоди про зону вільної торгівлі між США, Канадою та Мексикою (NAFTA), про можливий перегляд положень якої повідомив Президент США. Одним з головних доповідачів форуму був виконавчий директор з міжнародної політики Торговельної палати США Крістофер Венк, який під час свого виступу особливу увагу акцентував на важливості лібералізації торговельного режиму США з країнами світу. Директор Служби губернатора Каліфорнії з питань бізнесу та економічного розвитку Панореа Авдіс поінформувала про пріоритети штату щодо сприяння зростання експорту каліфорнійських товарів та послуг, а також залучення інвестицій в інноваційні технології.

У той же день відбулося прийняття для іноземного консульського корпусу та економічних партнерів Каліфорнії. Під час цього заходу консул ГКУ обговорив з новопризначеним заступником директора Служби губернатора Каліфорнії з питань бізнесу та економічного розвитку Авінашем Боулі перспективи направлення каліфорнійської бізнес-делегації в Україну. Зокрема, консул підкреслив, що поїздка відповідної делегації до Києва стала б важливим імпульсом для подальшого розвитку торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва між Україною та Каліфорнією. У цьому контексті необхідні засади для налагодження прямих ділових контактів та започаткування конкретних бізнес-проектів були закладені у ході візитів американських бізнес делегацій на чолі з Міністром комерції США П.Прітцкер в Україну у вересні 2014 року та жовтні 2015 року, Українсько-американського бізнес-форуму в м. Вашингтон у липні 2015 року, а також зустрічі Президента України П.Порошенка з Губернатором Каліфорнії Е.Брауном у липні 2016 року.

01 червня 2016 р. відбувся Щорічний сніданок з Губернатором Каліфорнії. У цьому протокольному заході взяли участь понад 1 тис. представників Сенату та Асамблеї Каліфорнії, адміністрації штату, офіцерського складу Збройних сил США, провідних ділових, фінансових та науково-дослідних кіл Каліфорнії, іноземного консульського корпусу. Під час виступу Е.Браун підкреслив, що його штат, посідаючи 6-те місце за розмірами економіки (близько 2,67 трлн. дол. США), випередив такі потужні держави, як Францію, Італію, Індію, Бразилію.