Генеральне консульство України в Сан-Франциско

, Київ 03:50

31 серпня 2017 року Сенат Каліфорнії (США) прийняв резолюцію про відзначення Дня незалежності України

01 вересня 2017, 19:54

31 серпня 2017 року Сенат Каліфорнії (США) прийняв резолюцію про відзначення Дня незалежності України в цьому штаті. Відповідне рішення було ухвалено одноголосно (http://leginfo.legislature.ca.gov/faces/billTextClient.xhtml?bill_id=201720180SR57).

Підготовка проекту зазначеної резолюції була ініційована Генеральним консульством України в Сан-Франциско за підтримки української громади штату, на підставі схваленої Сенатом штату Каліфорнія аналогічної резолюції від 18.08.2016 та наданих Посольством України в США інформаційних матеріалів.

Автором резолюції є сенатор Каліфорнії Джеймс Нільсен.

У ході промови під час парламентського слухання Дж. Нільсен поінформував членів Сенату про значний внесок, який здійснює українська громада для розвитку Каліфорнії.

За результатами голосування Генеральний консул України Сергій Альошин у своїй промові подякував спікеру Сенату, автору згаданої резолюції та всім членам законодавчого органу за підтримку цієї важливої ініціативи. Він також зазначив, що Каліфорнія є третім штатом США за кількістю жителів українського походження, та відзначив міцний зв’язок української діаспори з історичною Батьківщиною.