Генеральне консульство України в Сан-Франциско

, Київ 01:39

За повідомленням місцевих компетентних органів та мас-медіа США, 08 жовтня 2017 року в округах Напа, Сонома та Юба штату Каліфорнія розпочалися потужні лісові пожежі.

09 жовтня 2017, 22:42

Внаслідок цього стихійного лиха зруйновані та пошкоджені сотні будівель, вигоріли значні площі лісів, велика кількість жителів евакуйована зі своїх будинків, пошкоджена інфраструктура та заблоковані автомобільні магістралі.

За даними Національного міжвідомчого координаційного центру США, станом на 09.10.2017 площа пожеж сягнула близько 20 тис. га.

Наразі відсутня інформація про можливих постраждалих осіб.

Служби з надзвичайних ситуацій здійснюють активну боротьбу з приборкання потужних пожеж та евакуації населення. У боротьбі зі стихією задіяна також Національна гвардія Каліфорнії.

Враховуючи складну ситуацію через потужні пожежі, в округах Напа, Сонома та Юба (Каліфорнія) губернатором штату оголошено надзвичайний стан.

У цьому зв’язку Генеральне консульство України в Сан-Франциско рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до зазначеного регіону до завершення приборкання пожеж та подолання їх наслідків.