Генеральне консульство України в Сан-Франциско

, Київ 01:37

17 лютого 2018 року Генеральний консул України в Сан-Франциско Сергій Альошин відвідав концерт української піаністки Анни Федорової

19 лютого, 21:32

17 лютого 2018 року Генеральний консул України в Сан-Франциско разом з дружиною та співробітникам дипломатичної установи відвідав концерт української піаністки Анни Федерової, що відбувся у м. Сан-Хосе.

Під час концерту, організованого американським культурним фондом «Steinway Society» за сприяння консульської установи України, А.Федорова виконала низку музичних творів Бетховена, Шопена, Моцарта та інших всесвітньовідомих композиторів.

Концерт української піаністки в Сан-Хосе зібрав повну залу, неодноразово супроводжувався бурхливими оплесками аудиторії та мав значний позитивний резонанс серед американських культурних та мистецьких кіл, що сприяло підвищенню позитивного іміджу про нашу державу в Північній Каліфорнії.

Після завершення концерту Генеральний консул подякував українській виконавиці за чудовий, майстерний виступ та побажав подальших творчих успіхів.