Генеральне консульство України в Сан-Франциско

Київ 21:31

Оформлення паспорта

Генеральне консульство України в Сан-Франциско приймає заяви на оформлення закордонного паспорта громадянам України, що постійно проживають, або тимчасово перебувають на території консульського округу установи, а саме в штатах:

Idaho, Arizona, Wyoming, Washington, Hawaii, California, Colorado, Montana, Nevada, New-Mexico, Oregon, Utah.

Заявки на оформлення закордонного паспорта подаються виключно особисто в приміщенні Генерального консульства України в Сан-Франциско.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ЗАЯВНИКІВ З ПАСПОРТНОГО НАПРЯМУ

Щоденно у будні дні (окрім святкових днів), без попереднього запису, в порядку живої черги:

 • ПОНЕДІЛОК, ВІВТОРОК, ЧЕТВЕР, П'ЯТНИЦЯ:

          09:00 - 13:00

 • СЕРЕДА:

          13:00 - 16:45

ТИП ОФОРМЛЮВАНОГО ПАСПОРТА

Генеральне консульство України в Сан-Франциско приймає заяви на оформлення та видає паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм - біометричний паспорт.

Строк дії оформлюваного паспорта:

 • 10 років - для осіб, які досягли 16-річного віку.
 • 4 роки - для осіб, які не досягли 16-річного віку.

УВАГА! ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

 1. Якщо паспорт загублено/втрачено, або термін його дії закінчився, і є необхідність термінової поїздки до України, рекомендуємо оформити посвідчення особи на повернення в Україну.
 2. Внесення даних про дітей до паспортів батьків неможливе. Кожному громадянину, незалежно від віку, можна оформити окремий закордонний паспорт.
 3. Продовження терміну дії паспорта неможливе.
 4. Присутність громадянина, у Генеральному консульстві України в Сан-Франциско, віком до 12 років, під час подання документів на оформлення паспорта для цього громадянина, не вимагається. Проте обов'язкова присутність у Генеральному консульстві України в Сан-Франциско обох батьків цього громадянина, або одного з батьків - за умови наявності заяви другого з батьків (якщо має громадянство України), про згоду на оформлення паспорта дитині.
 5. Присутність громадянина, у Генеральному консульстві України в Сан-Франциско, віком старше 12 років, під час подання документів на оформлення паспорта для цього громадянина, обов'язкова. Якщо подається заява на оформлення паспорта громадянину молодше 16 років, також обов'язкова присутність у Генеральному консульстві України в Сан-Франциско обох батьків цього громадянина, або одного з батьків - за умови наявності заяви другого з батьків (якщо має громадянство України), про згоду на оформлення паспорта дитині.
 6. Генеральне консульство України в Сан-Франциско не виконує жодних дій відносно паспорта громадянина України (внутрішній паспорт). Щодо цих дій рекомендуємо звертатись до Державної міграційної служби України.
 7. Особам, які не досягли 16-річного віку, паспорт оформляється на підставі заяви-анкети одного з батьків (якщо батьки не перебувають у шлюбі – на підставі заяви-анкети того з батьків, з ким проживає дитина) або інших законних представників. Заява від другого з батьків не вимагається, якщо він є іноземцем або особою без громадянства.
 8. Генеральне консульство України в Сан-Франциско не переносить до паспорта візи, або інші відмітки іноземних держав .
 9. Режим в'їзду до іноземних країн для громадян України.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА

1. ЗАЯВА

2. ФОТО

 • Для особи молодше 12-річного віку - 1 кольорова друкована фотокартка розміром 3,5 х 4,5 сантиметра
 • Для особи старше 12-річного віку - фотографування здійснюється безпосередньо у приміщенні  Генерального консульства України в Сан-Франциско, додаткова плата при цьому не стягується.

3. ПАСПОРТ, що підлягає обміну + копія першої сторінки цього паспорта

 • У разі відсутності паспорта по причині втрати, або викраданенняподається:

Police report - протокол поліції, що підтверджує факт звернення заявника з приводу втрати, або викрадення паспорта.

 • У разі відсутності паспорта, по причині оформлення паспорта вперше для особи, що не досягла 16-річного віку, подається:

1) Свідоцтво про народження. Документ про реєстрацію народження, виданий компетентним органом США, подається засвідченим штампом «Apostille» та з нотаріально засвідченим перекладом на українську мову.

2) Проїзний документ дитини, або паспорт одного з батьків, де записана дана особа (за наявності).

3) Довідка про набуття громадянтсва України, якщо особо народжена закордоном (в США, тощо).

4) Нотаріально засвідчена заява другого з батьків (якщо має громадянство України), про згоду на оформлення паспорта дитині (у разі відсутності другого з батьків під час подання документів).

5) Якщо особа  проживає лише з одним із батьків, подається оригінал або засвідчена в установленому порядку копія одного з таких документів:

  • свідоцтво про смерть другого з батьків;
  • рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;
  • рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;
  • рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
  • документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання дитини разом з одним із батьків, який подає заяву-анкету;
  • оригінал витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України.

4. ВІЗА, "GREEN CARD" + копія цього документу

Або інший документ, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування громадянина України за кордоном ("green card", діюча віза, форма І-94, довідка з місця роботи, договір про оренду помешкання, Driver License, довідка про наявність відкритого рахунку в банку тощо). Прізвище та ім'я у такому документі мають співпадати із прізвищем та ім'ям за паспортом.

5. У РАЗІ ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА НА НОВЕ ПРІЗВИЩЕ ЧИ ІМ'Я

 • Подається свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, свідоцтво про зміну імені, або прізвища, чи відповідне рішення суду. Документ, виданий компетентним органом США, подається засвідченим штампом «Apostille» та з нотаріально засвідченим перекладом на українську мову.
 • ВАЖЛИВО! Слід пам’ятати, що для осіб, які тимчасово перебувають за кордоном (не оформили дозволу компетентних органів України на постійне проживання за кордоном, та не мають у закордонному паспорті штампу "Постійне проживання"), обмін паспорта у випадку зміни прізвища чи імені здійснюється лише у разі, якщо до внутрішнього паспорта (паспорт громадянина України) внесено такі зміни. З питань внесення змін до внутрішніх паспортів слід звертатися до органів Державної міграційної служби України.

6. ОПЛАТА КОНСУЛЬСЬКОГО ЗБОРУ

 • $40 - за оформлення паспорта громадянам України, молодше 16-річного віку + копія цього Money Order
 • $130 - за оформлення паспорта громадянам України, старше 16-річного віку + копія цього Money Order
 • УВАГА! Консульський збір сплачується виключно у вигляді "Money Order(Payable to the Consulate General of Ukraine in San Francisco). Готівка, кредитні картки, чеки, банківські перекази не приймаються!

ПЕРЕВІРКА СТАНУ ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА

Для того, щоб перевірити, на якому етапі перебуває оформлення Вашого закордонного паспорта, перейдіть за посиланням passport.mfa.gov.ua та введіть ідентифікатор сесії, який Вам надано при подачі заяви на оформлення паспорта: 

 • Дані відправлено на персоналізацію - означає, що проведені всі перевірки і Ваші персональні дані відправлені на поліграфічний комбінат для друку паспорта.
 • Документ виготовлено - означає, що паспорт вже надруковано, проте ще не доставлено до Генерального консульства України в Сан-Франциско.
 • Документ прибув до ЗДУ - означає, що Ваш паспорт прибув до закордонної дипломатичної установи, тобто до Генерального консульства України в Сан-Франциско, і Ви можете його отримати.

СТРОК ОФОРМЛЕННЯ ТА ПРОЦЕДУРА ОТРИМАННЯ ПАСПОРТА

 • Строк оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (без урахування строків доставки готового паспорта до Генерального консульства України в Сан-Франциско) складає до трьох місяців з моменту оформлення заяви-анкети у Генеральному консульстві України в Сан-Франциско.
 • Якщо Ви маєте бажання за власний кошт оформити пришвидшену доставку паспорта, будь ласка перейдіть на це посилання. Звертаємо увагу, що дана функція не гарантує доставку паспорта швидше централізованої доставки.
 • Про готовність паспорта для отримання, заявнику буде повідомлено на електронну пошту, вказану під час подачі заяви на оформлення паспорта. Якщо Ви не вказали, або хочете змінити електронну пошту, будь ласка перейдіть на це посилання.
 • Паспорт видається у приміщенні Генерального консульства в Сан-Франциско виключно особисто заявникові.
 • Паспорт особи, молодше 16 років, може отримати один із батьків (усиновлювачів) цієї особи, за умови пред'явлення паспорта, або іншого документу посвідчення особи отримувача.
 • При отриманні паспорта необхідно надати попередній паспорт.
   • Якщо паспорт було оформлено вперше, або попередній паспорт знаходиться у Генеральному Консульстві України в Сан-Франциско, необхідно надати документ посвідчення особи.
   • Якщо попередній паспорт було втрачено/викрадено, необхідно надати протокол поліції (Police report), що підтверджує факт звернення заявника з приводу втрати/викрадення паспорта і документ посвідчення особи.

Генеральне Консульство України в Нью-Йорку (США)
Керівник: Голубов Олексій Іванович
Генеральний консул
Адреса: 240 East 49th Street, New York, NY 10017. Переглянути на мапі
Телефон: +1(212)371 6965; +1(212)371 5690. Телефон гарячої лінії (телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України) +1 (917) 325 1444.
Факс: 00 1 (212) 371 5547
Ел. пошта: gc_usn@mfa.gov.ua
Веб-сайт: https://ny.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Графік прийому відвідувачів (окрім вихідних та святкових днів)

Прийом громадян із паспортних питань (за попереднім електронним записом на сторінці: www.nypassport.net):

понеділок: 09:00 – 12:00

                 14:00 – 17:00

середа: 09:00 - 12:00;

            14:00 – 17:00

Видача оформлених паспортів (без попереднього запису, в порядку живої черги):

понеділок: 12:00 – 13:00

середа: 12:00 – 13:00

Прийом громадян з інших питань (питання нотаріату, громадянства, витребування документів, візові питання та інші окрім паспортних):

вівторок, четвер, п'ятниця : 09:00 – 12:00

 

Обідня перерва: 13:00 – 14:00

Вихідні дні: субота, неділя

Межі консульського округу:

Вермонт, Коннектикут, Массачусетс, Мейн,
Нью-Гемпшир, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Пенсильванія
Роуд Айленд

Примітки:

У неприйомний час консульська допомога надається у таких випадках: техногенні катастрофи, природні катаклізми, теракти, масові заворушення, поранення/загибель громадян України, інші випадки, які загрожують життю чи здоров'ю наших співвітчизників.


Генеральне консульство України в Сан-Франциско (США)
Керівник: Альошин Сергій Володимирович
Генеральний консул України в Сан-Франциско
Адреса: 530 Bush Street, Suite 402, San Francisco, California, USA, 94108. Переглянути на мапі
Телефон: + 1 (415) 398 02 40, +1(415) 398 51 21; "Гаряча лінія" Генконсульства України в Сан-Франциско (прохання телефонувати виключно у разі загрози життю чи загибелі громадян України): +1(415) 690 0460
Факс: (00 1415) 398 50 39
Ел. пошта: gc_uss@mfa.gov.ua
Веб-сайт: https://san-francisco.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Прийом громадян України:

Понеділок, вівторок, четвер, п'ятниця:  

9:00 - 12.45

Середа: 13:00- 16.45 (починаючи з 5 січня 2015 року)

 

Години роботи: 08:00 – 17:00

Обідня перерва: 13:00 – 14:00

Вихідні дні: субота, неділя

 

Межі консульського округу:

Айдахо, Аризона, Вайомінг, Вашингтон, Гаваї
Каліфорнія, Колорадо, Монтана, Невада
Нью-Мексико, Орегон, Юта

Примітки:

Прийом відвідувачів та видача документів здійснюється щоденно у прийомні години без попереднього запису, крім вихідних та святкових днів.

У неробочий та неприйомний час, у вихідні та святкові дні прийом громадян України проводиться в ектрених випадках: техногенні катастрофи, природні катаклізми, теракти, масові заворушення, ДТП, смерть, арешт, інші випадки, які загрожують життю чи здоров'ю наших співвітчизників.


Генеральне консульство України в Чикаго (США)
Керівник: Герасько Лариса Анатоліївна
Генеральний консул
Адреса: 10 East Huron St., Chicago, IL 60611. Переглянути на мапі
Телефон: +1 (312) 642 43 88. Телефон гарячої лінії (виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України) +1 (312) 536 94 18
Факс: +1 (312) 642 43 85
Ел. пошта: gc_usc@mfa.gov.ua
Веб-сайт: https://chicago.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Графік прийому громадян: понеділок (14:00 - 17:00), вівторок, четвер, п'ятниця (9:00 – 12:00), середа 14:00 - 16:30

Години роботи: 08:00 – 17:00

Обідня перерва: 12:30 – 13:30

Вихідні дні: субота, неділя

 

Межі консульського округу:

Айова, Вісконсин, Іллінойс, Індіана, Канзас,
Міннесота, Мічиган, Небраска, Південна Дакота та Північна Дакота

Примітки:

У неприйомний час консульська допомога надається у таких випадках: техногенні катастрофи, природні катаклізми, теракти, масові заворушення, поранення/загибель громадян України, інші випадки, які загрожують життю чи здоров'ю наших співвітчизників.

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ:

З  1 липня 2016 року прийом документів саме на ОФОРМЛЕННЯ НОВИХ ПАСПОРТІВ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН буде проводитись ВИКЛЮЧНО по понеділках (14:00-17:00), четвергах та п’ятницях (09:00-12:00). ВИДАЧА НОВИХ ПАСПОРТІВ буде проводитись ВИКЛЮЧНО по вівторках (9:00-12:00) та середах (14:00-16:30). При цьому усі інші консульські дії (нотаріальні дії, візові питання, консульський облік, питання громадянства тощо) будуть вчинятися за звичайним графіком: понеділок (14:00 - 17:00), вівторок, четвер, п'ятниця (9:00 – 12:00), середа (14:00 - 16:30).

З переліком нових оформлених паспортів можливо ознайомитися за посиланням:

http://chicago.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/services/passport/Issued+passports