• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Оформлення паспорта
Опубліковано 28 січня 2020 року о 23:00
Прийом заявників відбувається виключно за попереднім записом на прийом.

Громадяни України, що постійно проживають, або тимчасово перебувають на території консульського округу:

Документи подаються особисто
Поштою документи не подаються
Онлайн документи не подаються

Прийом заявників на оформлення нового та отримання виготовленого паспорта відбувається виключно за попереднім записом онлайн. Бронювання часу здійснюється на кожного заявника окремо!

Для осіб, які досягли 12-ти річного віку - особиста присутність обов'язкова. 

Для осіб, які не досягли 12-ти річного віку - особиста присутність не обов'язкова. Проте особиста присутність як мінімум одного із батьків цієї особи обов'язкова.

Прийому немає у державні свята України
 • Біометричний паспорт
 • Строк дії оформлюваного паспорта:
  • 10 років - для осіб, які досягли 16-річного віку.
  • 4 роки - для осіб, які не досягли 16-річного віку.
Генеральне консульство України в Сан-Франциско не виконує жодних дій відносно паспорта громадянина України (внутрішній паспорт). Щодо цих дій рекомендуємо звертатись до Державної міграційної служби України.
Якщо паспорт загублено/втрачено, або термін його дії закінчився, і є необхідність термінової поїздки до України, рекомендуємо оформити посвідчення особи на повернення в Україну.
Внесення даних про дітей до паспортів батьків неможливе. Кожному громадянину, незалежно від віку, можна оформити окремий закордонний паспорт.
Генеральне консульство України в Сан-Франциско не переносить до паспорта візи, або інші відмітки іноземних держав.
Продовження терміну дії паспорта неможливе.

Нормативно-правові акти, які регулюють питання оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

 1. Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особи чи її спеціальний статус» від 20.11.2012 року зі змінами
 2. Закон України «Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України» від 21 січня 1994 року зі змінами
 3. Постанова Кабінету Міністрів України від 07.05.2014 року № 152 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсних та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон»
 4. Постанова Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 року № 285 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення та видачі посвідчення особи на повернення в Україну»

1. Заява 

2. Фото

Для особи молодше 12-річного віку - 1 кольорова фотокартка розміром 3,5 х 4,5 см

Для особи старше 12-річного віку - фотографування здійснюється безпосередньо у приміщенні Генерального консульства України в Сан-Франциско, додаткова плата при цьому не стягується

3. Паспорт + копія 1-ої сторінки

Закордонний паспорт, що підлягає обміну

Додатково подається:

Police report - у разі втрати, або викрадення паспорта - протокол поліції, що підтверджує факт звернення заявника з приводу втрати, або викрадення паспорта.

Проїзний документ дитини, або паспорт одного з батьків, де записана дана особа - за наявності

Довідка про набуття громадянства України + копія - якщо особа народжена закордоном (в США, тощо) і оформляє паспорт вперше

Дозвіл батьків - подається лише для особи молодше 16-річного віку - нотаріально засвідчена заява другого з батьків (якщо має громадянство України), про згоду на оформлення паспорта дитині (у разі відсутності другого з батьків під час подання документів)

Свідоцтво про народження + копія - подається лише для особи молодше 16-річного віку. Свідоцтво про народження, видане в США (чи в іншій іноземній країні), подається засвідченим штампом "Apostilleта з нотаріально засвідченим перекладом на українську мову.

4. Віза, "Green card" + копія

Або інший документ, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування громадянина України за кордоном - "Green card", діюча віза, форма І-94, довідка з місця роботи, договір про оренду помешкання, Driver License, довідка про наявність відкритого рахунку в банку, тощо.

Прізвище та ім'я у такому документі мають співпадати із прізвищем та ім'ям за паспортом.

5. Свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, свідоцтво про зміну імені, або прізвища, чи відповідне рішення суду. + копія

У разі оформлення паспорта на нове прізвище чи ім'я. У відповідному документі має бути чітко зазначений перехід від одного прізвища/ім'я до іншого. Документ, виданий компетентним органом США, подається засвідченим штампом "Apostille" та з нотаріально засвідченим перекладом на українську мову.
Для осіб, які не оформили дозволу на постійне проживання за кордоном - , оформити новий паспорт на нове прізвище можливо лише після оформлення нового внутрішнього паспорта (паспорт громадянина України) на нове прізвище.

6. Сплата консульського збору + копія

 • $40 - за оформлення паспорта особі молодше 16-річного віку
 • $130 - за оформлення паспорта особі старше 16-річного віку
Консульський збір сплачується у вигляді "Money Order". Готівка, кредитні картки, чеки, банківські перекази не приймаються!

Перейдіть за посиланням passport.mfa.gov.ua та введіть ідентифікатор сесії, який Вам надано при подачі заяви на оформлення паспорта

Дані відправлено на персоналізацію - означає, що проведені всі перевірки і Ваші персональні дані відправлені на поліграфічний комбінат для друку паспорта.
Документ виготовлено - означає, що паспорт вже надруковано, проте ще не доставлено до Генерального консульства України в Сан-Франциско.
Документ прибув до ЗДУ - означає, що Ваш паспорт прибув до закордонної дипломатичної установи, тобто до Генерального консульства України в Сан-Франциско, і Ви можете його отримати.

Строк оформлення (без урахування строків доставки готового паспорта до Генерального консульства України в Сан-Франциско) складає до трьох місяців з моменту подачі документів.

7. Пришвидшення доставки паспорта

Якщо Ви маєте бажання за власний кошт оформити пришвидшену доставку паспорта, будь ласка перейдіть на це посилання.

Дана функція не гарантує доставку паспорта швидше централізованої доставки
Виготовлений паспорт видається у приміщенні Генерального консульства України в Сан-Франциско виключно особисто заявникові. Паспорт особи, молодше 16 років, може отримати один із батьків (усиновлювачів) цієї особи, за умови пред'явлення паспорта, або іншого документу посвідчення особи отримувача. Для візиту необхідно зробити запис на прийом.
В разі організації виїзного консульського обслуговувавння, паспорт можна буде отримати під час відповідної процедури. Слідкуйте за новинами за цим посиланням.
 • При отриманні нового паспорта необхідно надати попередній паспорт.
 • Якщо паспорт було оформлено вперше, або попередній паспорт знаходиться у Генеральному Консульстві України в Сан-Франциско, необхідно надати документ посвідчення особи.
 • Якщо попередній паспорт було втрачено/викрадено, необхідно надати протокол поліції (Police report), що підтверджує факт звернення заявника з приводу втрати/викрадення паспорта і документ посвідчення особи.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux