• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 25 ТРАВНЯ 2014 РОКУ
Опубліковано 24 квітня 2014 року о 19:48

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 
25 ТРАВНЯ 2014 РОКУ

 

Шановні громадяни України!

 

Повідомляємо, що участь у позачергових виборах Президента України

25 травня 2014 можуть брати дієздатні громадяни України, яким на день голосування виповнилося 18 років. 
         Громадяни України, які постійно або тимчасово перебувають за кордоном, можуть взяти участь в голосуванні, якщо вони перебувають у списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці, при пред’явленні дійсного закордонного паспорта.

Нагадуємо, що на території Західного узбережжя США діє закордонна виборча дільниця №900091 за адресою:  530 Bush Street, suite 402, San Francisco CA 94111 (Consulate General of Ukraine in San Francisco) 

Межі дільниці:  штати: Айдахо, Арізона, Вайомінг, Вашингтон, Гаваї, Каліфорнія, Колорадо, Монтана, Невада, Нью-Мексико, Орегон, Юта.

        Порядок формування списку виборців

        Для кожної виборчої дільниці формується окремий список виборців на підставі даних Державного реєстру виборців.

       Виборець  може бути включений до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.

       Зміни до списку виборців (в т.ч. адресу виборчої дільниці, в разі Вашої реєстрації в Україні) можна внести до 18 травня.

       З огляду на різницю в часі між Україною та США закликаємо громадян зареєструватись для голосування заздалегідь.

       УВАГА! Законодавством не передбачається можливість включення у список виборців після 19 травня, у тому числі і в день голосування (25 травня).

       Перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу можна на веб-сторінці Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) – сервіс «Особистий кабінет виборця».

        Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці при Генеральному консульстві України в Сан-Франциско,  слід:

        Варіант 1: Надіслати поштою або подати особисто документи для реєстрації на тимчасовий або постійний консульський облік в Генеральному консульстві України в Сан-Франциско.

На тимчасовий консульський облік (безкоштовний) реєструються громадяни України, які перебувають на законних підставах на території США не менше трьох місяців (мають відповідну візу або Permanent Resident Card).   

На постійний консульський облік реєструються громадяни України, які прибули до США на постійне місце проживання, тобто отримали дозвіл органів внутрішніх справ України на виїзд до США на ПМП, про що свідчить штамп в закордонному паспорті «Постійне проживання в США».

        З порядком прийняття на консульський облік Ви можете ознайомитись на веб-сторінці Генерального консульства: http://san-francisco.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/services/accounting

       Для громадян України, які не бажають реєструватися на облік (або перебувають на території США нелегально):

Варіант 2: Подати до дільничної виборчої комісії у період після початку її роботи включно до 18 травня ц.р. відповідну заяву про включення до списку виборців (особисто).

До заяви необхідно додати копію дійсного закордонного паспорта та копію документа, який підтверджує Ваше місце проживання в межах закордонної виборчої дільниці (копія посвідчення водія, договору оренди квартири тощо).

Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, в разі зміни його персональних даних, зокрема виборчої адреси, може особисто звернутись до відповідної закордонної дипломатичної установи України із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі.

Таким чином, Варіант 3: Завчасно подати до Генконсульства заяву (особисто) про зміну виборчої адреси:  http://mfa.gov.ua/ua/page/open/id/2517

До заяви потрібно буде додати копію дійсного закордонного паспорта та копію документа, який підтверджує Ваше місце проживання в межах закордонної виборчої дільниці (копія посвідчення водія, договору оренди квартири тощо).

Увага! Заяви про зміну виборчої адреси слід подавати заздалегідь, з урахуванням часу, який необхідний для передачі оригіналу заяви до МЗС України.

У разі виникнення запитань, Ви можете звернутися за телефонами:
1(415) 398 0240 – дод.2 або на «гарячу лінію» 1(415) 690 0460

Генеральне консульство України в Сан-Франциско

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux