• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Анонс Презентації ІТ галузі України «Україна стане лідером глобального клаудсорсингу» (23 липня 2014 року, м. Сан-Франциско, готель «Fairmont»)
Опубліковано 19 липня 2014 року о 01:28

Кремнієва долина створила прозорий доступ для інформаційно-технологічної галузі України

 

23 липня 2014 року Генеральне консульство України в Сан-Франциско представить керівникам бізнес кіл регіону затоки Сан-Франциско стратегічну ініціативу, спрямовану на те, щоб вивести Україну в лідери послуг з ІТ аутсорсингу, а також сприяти бізнесменам Кремнієвої долини у збільшенні їхніх доходів та масштабів діяльності.

Презентація розпочнеться о 18:00 в кімнаті «Павільйон» готелю «Fairmont» та буде присвячена перевагам прозорого клаудсорсингу в Україні порівняно з традиційним аутсорсингом в інших країнах. Після виступу доповідачів відбудеться прийняття у форматі «фуршет» в саду на даху готелю.

«Я досить впевнений, що ІТ галузь в Україні створює відмінні можливості для здійснення належної підприємницької діяльності», заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета. «Це один з найбільш динамічних секторів України, завдяки високоякісній системі освіти та притаманній Україні довготривалій культурі інновацій та винаходів».

«Використовуючи переваги висококваліфікованих ІТ спеціалістів, європейський менталітет та сучасний підхід в аутсорсингу – такий, як клаудсорсинг – Україна створює унікальні можливості як для бізнес, так й урядових ІТ рішень. Ми знаємо основні американські компанії скаржаться на нестачу ІТ талантів та жорстко конкурують за 85 тис. віз типу H-1B з метою залучення талановитих ІТ спеціалістів з інших держав. Проте, зараз ви можете використовувати найбільш професійні талановитих ІТ спеціалістів України, заощаджуючи значні ресурси, не наймаючи їх у своєму регіоні», - зазначив Посол України в США Олександр Моцик, розкриваючи зміст цієї ініціативи у Вашингтоні.

Сервіс «SupportUkraine.us» допоможе американським компаніям та урядовим агентствам знайти кваліфіковані українські аутсорсингові інформаційно-технологічні ресурси. Ця ініціатива підтримується компанією з «хмарних рішень» TransparentBusiness.com, що дозволяє підприємствам здійснювати нагляд за ходом аутсорсингових робіт у режимі реального часу та в ретроспективі. Спонсором цього заходу є один з лідерів українського ІТ сектору – компанія «SoftServe».

Щорічно українські вищі навчальні заклади випускають понад 30 тис. ІТ спеціалістів. Податок на прибуток ІТ компаній був зменшений до номінальних 5%, що є безпрецедентною найменшою податковою ставкою порівняно з головними європейськими державами.

Компанії, які здійснюють аутсорсинг в Україні, включають IBM, Dell, Google, Intel, Citibank, PepsyCo, Hewlett Packard, Motorola, Chrysler, Boeing, Reuters та багато інших з списку «Fortune 500». У 2013 році обсяг аутсорсингових послуг склав 1,5 млрд. дол. США економіки держави. Водночас, Уряд України планує збільшити цей сектор до понад 40 млрд. дол. США на рік.

Для отримання додаткової інформації про Презентацію просимо звертатися до Консула з економічних питань Олександра Кротенка за телефоном: (415) 610-63-84 (дод. 3). Більш детальну інформацію про цей захід можна знайти на веб-сайті: http://www.supportukraine.us. Участь у прийнятті здійснюється за запрошеннями. Порядок отримання безкоштовних перепусток для гостей та представників мас-медіа міститься на веб-порталі: http://supportukraine.us/sanfrancisco.html.

Зображення: Forbes.ua

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux