11-16 лютого 2015 року з робочим візитом в Каліфорнії перебувала делегація України на чолі з Міністром освіти і науки України С.М.Квітом. До складу делегацій також увійшли директор Українського наукового клубу Н.І.Шульга та представник консультативної спілки «Навігатор».
У ході візиту, за сприяння Генерального консульства України в Сан-Франциско та американської компанії «CRDF Global», Міністр освіти і науки України виступив з доповіддю щодо реформування системи вищої освіти і науково-дослідницької роботи України в Стенфордському університеті, Раді міжнародних справ Північної Каліфорнії та у рамках Щорічного засідання Американської асоціації просування науки (AAAS), а також провів низку важливих ділових зустрічей.
12 лютого 2015 року С.М.Квіт та Генеральний консул України в Сан-Франциско зустрілися з директором Інституту політичних досліджень Стенфордського університету (колишнім Послом США в Росії) Майклом Макфолом. Під час цієї зустрічі сторони обмінялися думками щодо впливу революції «Гідності» на українське суспільство, результатів переговорів учасників зустрічі на найвищому рівні у «нормандському форматі» у Мінську та схваленого «Комплексу заходів з виконання мінських домовленостей», а також обговорили перспективи українсько-американського співробітництва в науково-технічній сфері.
Останнє питання було предметом обговорення також у ході зустрічі Міністра освіти і науки України з проректором Каліфорнійського університету в Берклі Робертом Прайсом 13.02.2015. Корисною була інформація Р.Прайса щодо механізмів фінансового управління навчальним та науковим процесом, а також захисту прав інтелектуальної власності на інноваційні винаходи, здійснені у цьому вищому навчальному закладі. Сторони домовились опрацювати започаткування спільних програм обміну студентами та науковцями.
З метою просування співробітництва між Україною та Західним регіоном США в галузі освіти і науки в приміщенні дипломатичної установи відбувся окремий захід за участю С.М.Квіта, Генерального консула України та представників американсько-української наукової та бізнес спільноти.
Важливі домовленості були досягнуті за підсумками зустрічі Міністра освіти і науки України з віце-президентом корпорації «Intel» Джоном Девісом, у ході якої обговорювалися перспективи відкриття науково-дослідницького центру «Intel» та стажування українських спеціалістів в галузі інформаційних технологій в зазначеній міжнародній корпорації. Зокрема, співрозмовники дійшли згоди визначити спектр актуальних ІТ напрямів (кібер-безпека, веб-ресурси, багатоядерне комп’ютерне обладнання, бази даних тощо) та вищі навчальні заклади України, які здійснюють підготовку відповідних фахівців, з метою інтеграції передових наукових досягнень «Intel» в національні навчальні курси та підвищення кваліфікації викладацького складу.